AutoSpa Havana Center

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • greg.ko
    Drive
    • 2014
    • 59

    AutoSpa Havana Center

    witam, telefon się zagotował od rozmawiania, wibra nie używa (nikt w domu )
    pstryczek, odmładzający nick
    Dzisiaj jazda, jutro jeszcze większa, jakieś fatum ciąży nad moją rodziną :evil:
  • rafiki
    RS
    • 2012
    • 15968
    • Octavia II combi (1Z5)
    • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

    #2
    AutoSpa Havana Center

    Polecam zakład AutoSpa Havana Center. Zajmują się ogólnie pojętym Car Detalingiem. Wykorzystują dużo preparatów znanych producentów z najwyższej półki, np. Meguiars czy 4nano a przy tym mają całkiem przystępne ceny. Mycie ręczne + dokładne sprzątanie wnętrza (wyczyszczą dosłownie wszystkie schowki) kosztuje 50 zł. Czas, w którym pracownicy zajmują się naszym samochodem spędzamy w poczekalni, gdzie znajdziemy prasę motoryzacyjną, TV oraz PlayStation jakby się ktoś chciał rozerwać. Dodatkowo klient ma bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Kolejnym atutem jest to, że jeżeli komuś nie odpowiadają ich godziny otwarcia, można zadzwonić i umówić się indywidualnie w innym czasie. Pracownicy mówią, że przy kolejnych wizytach u nich (po co najmniej 3) mogą udzielić rabatu w wysokości 5-10%. Wszystkie "zabiegi" wykonywane są z chirurgiczną dokładnością i dbałością o szczegóły (pracownicy używają jednorazowych rękawiczek lateksowych). Ja osobiście byłem tam dzisiaj po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.

    "Havana Center Auto Spa"
    Ul.Gminna 6
    42-221 Częstochowa
    Tel: 608-754-442
    Centrum Zabezpieczenia Pojazdów - Zapoznaj się z pełnym wachlarzem oferowanych przez nas usług detailingowych, przygotowujemy i zabezpieczamy
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz

    • Eidos71
      RS
      • 2011
      • 2050
      • Octavia II (1Z3)
      • CAXA 1.4 TSI 122 KM

      #3
      Akurat Meguiars to producent raczej budżetowych środków do detailingu... Najwyższa półka (z tych dostępnych finansowo dla Kowalskiego) to raczej AngelWax, Zymöl, Swissvax, częściowo również Wolf's Chemicals, Wolfgang, Blackfire... Ale na pewno nie Meg's (dostępny zresztą w USA - jak producent marketowy - w sklepach Walmart). Choć nie mogę powiedzieć, że środki Meg'sa są złe - są poprawne i robią swoje przy normalnych wymaganiach użytkownika (bez fajerwerków)
      Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
      MOJA FURKA

      Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

      Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

      Komentarz

      Pracuję...